25.000 Olduk!

Merhaba,

Bugün ayın 25’i ve biz bugün Udemy’de 25.000 kişilik bir aile olduk. Bunu kutlamak için tüm kurslarım 25 TL.

Veriyle konuşmanın alfabesi olan SQL dilini sıfırdan öğrenmek için (Hiçbir şey bilmeseniz bile) kendi 9.220 öğrencisi ile kendi kategorisinin en çok satan kursu olan “Uygulamalarla SQL Öğreniyorum” kursunu bu link ile 25 TL’ye alabilirsin.

https://www.udemy.com/course/sql-ogreniyorum/?couponCode=YIRMIBESBIN

SQL dilini temel anlamda öğrendiniz. Fakat kendinizi daha da geliştirmek istiyorsunuz. İş hayatına ve mülakatlara hazırlanmak için gerçek hayat örnekleri, sorular ve alıştırmalar ile unutulmayacak şekilde hafızanıza kazınmasını istiyorsunuz.

O zaman sürekli yeni senaryo, veri setleri ve sorularla güncellenen, 70’ten fazla çözümlü soru videolarıyla,yayınlanalı henüz bir ay olmasına rağmen 2.100 öğrencisi ve 4.92 değerlendirme puanı ile “Alıştırmalarla SQL Öğreniyorum” kursu tam sana göre.  Bu link ile 25 TL’ye alabilirsin.

https://www.udemy.com/course/alistirmalarla-sql-ogreniyorum/?couponCode=IKIBIN

“SQL dilini öğrendim ama bu bana yetmez. Ben bir veritabanı sistemini yönetmeyi, büyük veri ile uğraşmayı, performans sorunlarına çözüm üretmeyi istiyorum. Bir Database Admin olmak istiyorum”

diyorsan o zaman 11.500 öğrencisi ile ve 4.71 değerlendirme puanı ile “Uçtan Uca SQL Server” kursuna mutlaka gözatmalısın. Bu link ile 25 TL’ye alabilirsin.

https://www.udemy.com/course/uctan-uca-sql-server-egitimi/?couponCode=YIRMIBESBIN

“Maker olmak istiyorum, robotlarla uğraşmak onları kodlamak istiyorum. Hem kendimle hem de ailemle birlikte robotik projeleri yapmak istiyorum” diyorsan

O zaman bu alanda kendini kanıtlamış olan Lego Mindstorms EV3 seti ile neler yapabileceğine inanamayacaksın. Hemen bu kursa bir gözatmalısın. Bu link ile 25 TL’ye alabilirsin.

https://www.udemy.com/course/lego-mindstorms-ev3-programlama/?couponCode=HAZIRAN

25 Haziran

25.000 Öğrenci

Tüm kurslar 25 TL.

Hepimize hayırlı olsun.

Bir Cevap Yazın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Çıkış  Yap /  Değiştir )

Connecting to %s